אופיר תשובה – פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי

M.Sc, פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי

0 355

 

נשוי + 2, פסיכותרפיסט קוגניטיבי-התנהגותי, מטפל בהפרעות אכילה, חרדה ומצבי רוח.

חבר איט"ה, חבר בוועד הפסיכולוגיה הבריאטרית , מרצה בתחום CBT במכללות שונות, פעיל בעמותת "בית חם".
CBT – טיפול קוגניטיבי התנהגותי הינו טיפול פסיכולוגי ששם במרכז את המחשבות והפרשנות שהנם המוקד לבעיה ולא המצב עצמו בו נמצא המטופל. במקרה זה, ידגיש המטפל את חשיבות הפרשנות וידריך את המטופל לשינוי בחשיבה. במהלך הטיפול, לומד המטופל למצוא חיזוקים חיוביים בחייו, יכולת של פרשנות שונה של מצבים קיימים וקבלת השינוי כהזדמנות לצמיחה.
מצבים של היריון, התקופה שלאחר הלידה, גידול ילדים ולעיתים גם טיפולי פוריות, במיוחד שמדובר במצב בו האם נושאת ברחמה יותר מעובר אחד, עלולים לגרום להפרעות נפשיות כגון: דיכאון וחרדה.
זיהוי המצב ודרך הטיפול בו הנה קריטית ליכולת הריפוי שהנה בעלת השפעה על חיי המשפחה, הדינאמיקה הביתית ועל מצבו של כל אחד מבני הבית.

אופיר

 * המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אולי תאהבו גם עוד פוסטים

השאירו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם