ד”ר ישראל הנדלר – הריון מרובה עוברים

סגן מנהל מחלקת נשים ויולדות ואחראי מערך התמחות ביה"ח תל השומר מומחה למיילדות, גניקולוגיה, אולטרסאונד מילדותי והיריון בסיכון

1 1,003

 

סיים את לימודיו בבית הספר לרפואה שבאוניברסיטת בן גוריון בנגב – באר שבע, ב1988. התמחות בגינקולוגיה מיילדות ופריון באגף נשים ויולדות במרכז הרפואי שיבא תל השומר ובהמשך התמחות על ברפואת אם-עובר, הריון בסיכון US מיילדותי ב WAYNE STATE UNIVERSITY במישיגן ארה”ב. שטחי ההתמחות העיקריים הנם: מיילדות, היריון בסיכון גבוה. בעל ניסיון רב בדיקורי מי שפיר (מעל 12000 דיקורים) וכן באולטרה סאונד מילדותי מתקדם כולל תלת וארבע מימד.

בין תפקידיו הרבים ד”ר הנדלר מנהל מיון יולדות וסגן מנהל חדרי לידה במרכז הרפואי שיבא, רופא בכיר באגף המיילדותי, ומשמש בין השאר כרופא במרפאת הריון בסיכון.

חבר במספר אגודות רפואיות בארץ ובחו”ל בנושאים רלוונטיים לתחומו, כגון: האגודה הישראלית למיילדות וגינקולוגיה, ההסתדרות הרפואית הישראלית, האגודה הישראלית לאולטרה סאונד במיילדות וגניקולוגיה, המכון האמריקאי לאולטרה סאונד ברפואה. ד”ר הנדלר אחראי על תוכנית ההתמחות במיילדות וגינקולוגיה באגף הרפואי שיבא וכן מנהל ואחראי על מערך קורסים בתחום מצבי קיצון בחדר לידה במסגרת המרכז הישראלי לסימולציה של משרד הבריאות המועברים לרופאים ומיילדות מכל הארץ

ד”ר הנדלר ניהל והוביל תוכנית להורדת תמותת אימהות בגאורגיה מטעם האו”ם, משרד הבריאות הגאורגי והמרכז הרפואי שיבא.
מנהל מערך של מעקבי הריונות פונדקאות בגאורגיה להורים ישראלים. תוכנית במסגרתה הובאו עד היום כ200 תינוקות לארץ
מרצה מבוקש ובעל שם, המרצה בבתי ספר שונים לרפואה בישראל ובעולם בנושאי היריון בסיכון גבוה, אשר פרסם מחקרים והתמחה בתחום הלידות המוקדמות, ניתוחים קיסריים, הריונות מרובי עוברים, רעלת הריון, השמנה בהריון , דיקורי מי שפיר, היפוך חיצוני של עוברים במצג עכוז ועוד. ד”ר הנדלר הינו בנוסף סגן אלוף במילואים ושימש כמפקד גדוד רפואה מטכ”לי.

“טיפול מקצועי, אנושי ובגובה העיניים נועד להטיב עם ההורים במהלך תקופת ההיריון בהיבט הפיזי והנפשי. כאשר מדובר בהיריון מרובה עוברים, ישנה חשיבות גדולה יותר לקיים מעקב צמוד וגם להעניק תחושה של ביטחון יחד עם הצגת התמונה המלאה בכל שלב. מעקב הריון תאומים הנעשה על ידי מתוך אחריות ומקצועיות יחד עם אוזן קשבת ורגישות עם זיהוי מוקדם של בעיות-מעלה לעין ערוך הסיכוי לצאת עם ידים מלאות אושר ושמחה”.

ד”ר הנדלר

www.hendler-md.co.il

 * המידע המתקבל מתשובות המומחים ומתוכן המומחים באתר, נועד לספק אינפורמציה בלבד ואיננו בגדר עצה ו\או הנחייה רפואית\סיעודית ו/או חוות דעת מקצועית ו/או תחליף להתייעצות עם מומחה בכל תחום. השימוש במידע הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש והוא מוותר בזאת על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי הכותב ו/או האתר ו/או בעלי האתר בגין המידע ו/או השירותים המוצעים באתר ו/או באמצעותו, לרבות דיוק המידע, מהימנותו, שלמותו, עדכניותו וכדומה

אולי תאהבו גם עוד פוסטים

1 תגובה

  1. שלהבת says

    שלום, אני ב שבוע 23 הרופאה החליטה לשלוח אותי לייעוץ גנטי כי התשובות של החלבון עוברי יצאו 1-340 לפני דיקור מי שפיר, הבנתי שעושים עד שבוע 21ואחכ יש סיכון.. אני אחרי קיסרי וממש חוששת מאחרי הבדיקה.. מה עושים?

השאירו תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם